tel.: (+48) 56 664 44 90

Detale z tworzyw sztucznych

Należą do materiałów uniwersalnych, które mają powszechne zastosowanie. Tworzywa sztuczne towarzyszą człowiekowi w praktycznie każdej dziedzinie życia. Technologie z nimi związane bardzo szybko się rozwijają, a co za tym idzie, znajdują nowe zastosowania.

W przedsiębiorstwie produkujemy uszczelki oraz detale z tworzyw sztucznych z laminatów, płyt silikonowych oraz wielu innych materiałów. Są wytwarzane na podstawie dokumentacji technicznej oraz wzorów. Stosujemy materiały, takie jak POLIAMID, POLIETYLEN, PTFE, POLIACETAL, PEEK czy POLIURETAN oraz wiele innych. Dzięki wykorzystaniu różnych substancji, poszczególne produkty różnią się między sobą właściwościami. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy, który umożliwia obróbkę tworzyw sztucznych.

Wytwarzane elementy spełniają wysokie wymagania techniczne oraz wizualne. Obróbka detali jest przeprowadzana z zachowaniem wysokiej precyzji. Wśród naszych realizacji znajdują się detale na podstawie standardowych oraz niestandardowych projektów.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.