tel.: (+48) 56 664 44 90

Produkty LOCTITE

PRODUKTY LOCTITE

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów wiodącej marki Loctice. Posiadamy, między innymi, uszczelniacze do gwintów, kleje oraz żywice epoksydowe. Są to produkty, które wykorzystują nowoczesne, przełomowe technologie, przekładające się na efektywność produkowanych substancji. Oferowane kleje, uszczelniacze do gwintów, czy żywice epoksydowe charakteryzują się wysoką wydajnością oraz wytrzymałością.
Produkty marki Loctite są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym, motoryzacyjnej, meblarskiej, czy elektronicznej. Sprawdzają się także w przetwórstwie metalu, przy naprawach oraz podczas produkcji wyrobów medycznych i higienicznych np. elementów elektronicznych służących do podawania leków oraz przy produkcji opakowań.

Uszczelniacze do gwintów marki Loctite są przeznaczone do stosowania w przypadku złączy gwintowych. Substancje ulegają utwardzeniu w temperaturze pokojowej. Dzięki temu, że całkowicie wypełniają szczeliny, zabezpieczają złącza. Ponadto, zapobiegają luzowaniu się elementów pod wpływem drgań lub obciążeń udarowych, uszczelniają połączenia i zabezpieczają metalowe elementy przed korozją. Oferowane uszczelniacze do gwintów sprawdzają się również w wysokich temperaturach.

Wśród produktów marki Loctite dostępne są także kleje oraz żywice epoksydowe, które są powszechnie wykorzystywane w branży przemysłowej, a także podczas uszczelniania i montażu. Stosuje się je podczas klejenia strukturalnego różnych rodzajów powierzchni. Oferowane produkty bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku np. ceramiki, elementów z tworzywa sztucznego, metalu, szkła, czy drewna. Są odporne na działanie substancji chemicznych, takich jak benzyna, czy oleje, a także na uszkodzenia mechaniczne. Oferowane kleje i żywice epoksydowe są dostępne w opakowaniach, które znacznie ułatwiają aplikację, takich jak kartusze, strzykawki czy miękkie butelki. W asortymencie posiadamy także preparaty dwuskładnikowe, sprzedawane w zestawach składających się z dwóch pojemników.

więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.