tel.: (+48) 56 664 44 90

KARIERA

Jako firma z wieloletnim stażem na rynku zajmująca się sprzedażą asortymentu technicznego niezbędnego do utrzymania produkcji w zakładach przemysłowych poszukujemy Osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie ofert oraz sprzedaż produktów firmy

  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami (aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców)

  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

- zaangażowanie

- czynne prawo jazdy kat B

- łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

- samodzielność i organizacja pracy

- zdolności negocjacyjne

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników pracy

- narzędzia pracy (komputer, samochód, telefon)

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: blazej@tech-art.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”