tel.: (+48) 56 664 44 90

Usługi

Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych.

Obrabiamy materiały zarówno w 2D jak i 3D.

Gwarancję najwyższej jakości wykonywanych detali zapewnia posiadany przez nas specjalistyczny park maszynowy m.in. plotery frezujące Kimla 3 i 4 osiowe oraz wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o nową technologię wycinania laserem CO2 materiałów niestandardowych wykonywaną na laserze marki Trotec z polem roboczym 2100 x 3100 mm.

 

Wykonujemy detale z tworzyw sztucznych, podkładki, uszczelki na poodstawie rysunków technicznych bądź detali "na wzór" przesłanych przez Klienta.

Naszym celem jest poszukiwanie coraz to bardziej nowoczesnych rozwiązań spełniających wymagania Klientów i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.