tel.: (+48) 56 664 44 90

Uszczelki, Detale z tworzyw

Dostarczamy rozwiązania przemysłowe dla zakładów z całej Polski już od ponad dwudziestu lat! W tej kategorii mogą Państwo znaleźć płyty silikonowe, gumowe olejoodporne oraz uszczelarskie wykonywane zarówno według standardowych projektów, jak i niestandardowych, wymagających szczególnej uwagi i naszego bogatego doświadczenia. Obróbka tworzyw sztucznych dokonywana jest przede wszystkim na podstawie dostarczonych wzorów lub dokumentacji technicznych.

Realizujemy zlecenia na uszczelki, płyty gumowe olejoodporne i silikonowe oraz detale z tworzyw sztucznych z takich wysokogatunkowych materiałów, jak polietylen, tekstolit, poliamid, piliwęglan, plexi czy też poliuretan. W naszym asortymencie znajdują się również rozwiązania przeznaczone do kontaktu z żywnością, jak i kwasoodporne - w celu ich zastosowania prosimy o indywidualny kontakt z naszymi przedstawicielami.

Detale z tworzyw sztucznych

Wykonujemy niestandardowe elementy zgodnie z potrzebami Klientów. 

Oferujemy fachową pomoc w doborze materiału oraz pełne doradztwo techniczne w zakresie prowadzonej przez nas działalności.

Elementy i gotowe detale wykonujemy zgodnie z dokumentacją techniczną lub na podstawie dostarczonych wzorów.

Tworzywa z jakich wykonujemy gotowe detale to między innymi: poliamid, polietylen, PTFE, tekstolit, poliuretan, plexi, poliwęglan i wiele innych.

więcej

Uszczelki z płyt uszczelkarskich

Wycinamy każdy rodzaj uszczelek na podstawie projektu Klienta lub wzoru uszczelki. 

Służymy pomocą i wsparciem podczas tworzenia nowych projektów.

Uszczelki wycinamy z takich materiałów jak: płyty uszczelkarskie, preszpan, silikon, guma, poliuretan, filc, mikroguma, PTFE, fibra.

 

więcej

Uszczelki z płyt gumowych

Wykonujemy uszczelki, uszczelniacze i gotowe detale z różnych mieszanek gumowych. 

Jesteśmy w stanie wyciąć lub wyfrezować dowolny kształt wg potrzeb Klienta.

Dysponujemy płytami gumowymi olejoodpornymi, kwasoodpornymi, dopuszczonymi do kontaktu z żywnością.

 

więcej

Uszczelki z płyt silikonowych

Wykonujemy uszczelki z płyt silikonowych dopuszczonych do kontaktu z żywnością oraz odpornych na wysoką temperaturę. Jesteśmy w stanie wyciąc dowolny kształt uszczelki wg dostarczonej dokumentacji technicznej.

więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.