tel.: (+48) 56 664 44 90

Uszczelki z płyt uszczelkarskich

W naszym przedsiębiorstwie wytwarzamy elementy z tworzyw sztucznych. Wśród oferowanych usług znajduje się produkcja, dorabianie oraz wycinanie uszczelek z płyt. Wytwarzane elementy mają szerokie zastosowanie w wielu branżach, zwłaszcza w instalacjach, w których panuje wysokie ciśnienie, doprowadzających media, a także izolujących termicznie.

Płyty zrobione są z nowoczesnych materiałów, które służą wycinania, dorabiania i produkcji uszczelek. Stanowią kompozyt włókien aramidowych oraz wypełniaczy nieorganicznych i elastomerów. Ich skład zależny jest od właściwości, jakimi mają się charakteryzować.

Posiadamy szerokie doświadczenie, które pozwana nam na wykonywanie naszych realizacji według standardowych oraz niestandardowych projektów. Realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych wzorów oraz powierzonej dokumentacji technicznej, dzięki czemu nasze realizacje są wykonane w sposób dokładny i precyzyjny. Zajmujemy się także wytwarzaniem elementów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz kwasoodpornych.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.