tel.: (+48) 56 664 44 90

Kurtyny PCV

 

 

 

 

 

KURTYNY PASKOWE Z MIĘKKIEGO PCW

Pasy folii wykonane są z uplastycznionego PCW, odpornego na działanie promieni UV. Występują w dwóch typach: standardowym i chłodniczym, co pozwala na stosowanie ich w szerokim zakresie temperatur (od - 30oC do + 60oC). Kurtyny wykonane przy użyciu pasów z miękkiego PCW stanowią najbardziej ekonomiczne rozwiązanie mające na celu ochronę składowanych materiałów przed zmiennymi warunkami środowiska (promieniowanie cieplne, niska temperatura, wilgotność) oraz hałasem, kurzem, pyłem, owadami i przeciągami. Pasy z miękkiego PCW można stosować w każdym miejscu, niezależnie od częstotliwości ruchu, ze względu na ich doskonałą elastyczność i wytrzymałość mechaniczną.

 

Zastosowanie: kurtyny drzwiowe w magazynach; kurtyny w bramach wyładunkowych; kurtyny w chłodniach, zakładach mięsnych i przetwórstwa spożywczego; kurtyny spawalnicze.

Zalety: miękkie PCW pomaga oszczędzać energię poprzez zatrzymanie temperatury i kontrole przepływu ciepłego (zimnego) powietrza. Ogranicza przedostawanie się oparów, dymu, kurzu do pomieszczeń. Stanowi barierę dla dźwięku, redukuje poziom hałasu do 30 dB. Pasy folii odporne są na działanie promieni UV.

 

Pasy folii dostępne są w rozmiarach: 200x2, 300x3, 400x4 mm, długość pasów na rolce 50 mb. Dostępne w wersji standard lub chłodniczej. Zawiesie wykonane jest ze stali kwasoodpornej. Istnieje możliwość zamówienia folii o innych rozmiarach.

 

W przemyśle kluczowe jest minimalizowanie strat i maksymalizowanie zysku. Sposobów na osiągnięcie optymalnych warunków dla rozwoju biznesu jest oczywiście wiele. Dzisiaj omówimy jeden z nich, poruszając temat kurtyn paskowych z folii PCV, które stanowią jeden z lepszych sposobów na ograniczenie strat ciepła w magazynach, chłodniach czy halach produkcyjnych. Poznajcie lepiej system izolacji jakim są pasy chłodnicze, który od lat znajduje szerokie zastosowanie w różnych obszarach gospodarki.

Kurtyny magazynowe z folii PCV to przegrody wykonywane z elastycznych pasów. Razem z praktycznym zawiesiem tworzą uniwersalny system, którego zastosowanie przekłada się na szereg korzyści takich jak ograniczenie przeciągów czy redukcję hałasu. Kurtyna gumowa cieszy się popularnością nie tylko ze względu na swoje izolacyjne i wygłuszające właściwości. Można ją również z łatwością personalizować, tworząc rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, jak i specyfiki biznesu.

Rozwiązania skrojone na miarę potrzeb – kurtyny magazynowe z folii PCV

Każda z oferowanych przez nas kurtyn może być dostosowana do oczekiwań klienta. Proponujemy pasy przeznaczone do przestrzeni, w których ruch pieszy jest zintensyfikowany oraz gumowe przegrody pasujące do miejsc z ruchem mechanicznym. Kolejne udogodnienie płynące z zastosowania folii PCV w magazynach czy halach produkcyjnych, to możliwość zamówienia kurtyn, które sprawdzą się w rożnych temperaturach i warunkach. Jest to możliwe dzięki temu, że wykorzystane do ich produkcji materiały posiadają rozmaite właściwości.

Pasy gumowe są też łatwe w montażu. Systemy wraz z zawiesiem mogą być mocowane do ściany bądź sufitu, a instalacja konstrukcji nie wymaga wiedzy ani doświadczenia. Uniwersalna budowa mocowań grzbietowych stacjonarnych i przesuwnych pozwala dodatkowo na wielokrotne wykorzystanie tych samych pasów magazynowych, w zależności od potrzeb. Naszym klientom przypominamy jednocześnie, że gumowe elementy z folii PCV posłużą nie tylko do organizacji przegrody na hali produkcyjnej czy w chłodni. Mogą pełnić także funkcję osłony stanowisk pracowniczych, maszyn czy dzielić strefy w magazynie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z doradcami, którzy chętnie przedstawią zalety rozwiązania, jak i dopasują system do potrzeb konkretnej branży.

 

więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.