tel.: (+48) 56 664 44 90

Kurtyny PCV

 

 

 

 

 

KURTYNY PASKOWE Z MIĘKKIEGO PCW

Pasy folii wykonane są z uplastycznionego PCW, odpornego na działanie promieni UV. Występują w dwóch typach: standardowym i chłodniczym, co pozwala na stosowanie ich w szerokim zakresie temperatur (od - 30oC do + 60oC). Kurtyny wykonane przy użyciu pasów z miękkiego PCW stanowią najbardziej ekonomiczne rozwiązanie mające na celu ochronę składowanych materiałów przed zmiennymi warunkami środowiska (promieniowanie cieplne, niska temperatura, wilgotność) oraz hałasem, kurzem, pyłem, owadami i przeciągami. Pasy z miękkiego PCW można stosować w każdym miejscu, niezależnie od częstotliwości ruchu, ze względu na ich doskonałą elastyczność i wytrzymałość mechaniczną.

 

Zastosowanie: kurtyny drzwiowe w magazynach; kurtyny w bramach wyładunkowych; kurtyny w chłodniach, zakładach mięsnych i przetwórstwa spożywczego; kurtyny spawalnicze.

Zalety: miękkie PCW pomaga oszczędzać energię poprzez zatrzymanie temperatury i kontrole przepływu ciepłego (zimnego) powietrza. Ogranicza przedostawanie się oparów, dymu, kurzu do pomieszczeń. Stanowi barierę dla dźwięku, redukuje poziom hałasu do 30 dB. Pasy folii odporne są na działanie promieni UV.

 

Pasy folii dostępne są w rozmiarach: 200x2, 300x3, 400x4 mm, długość pasów na rolce 50 mb. Dostępne w wersji standard lub chłodniczej. Zawiesie wykonane jest ze stali kwasoodpornej. Istnieje możliwość zamówienia folii o innych rozmiarach.

więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.