tel.: (+48) 56 664 44 90

Uszczelki z płyt silikonowych

Nasze produkty znajdują zastosowanie przy uszczelnieniach technicznych, w różnego typu zakładach przemysłowych. Są powszechnie używane przy rękawach silikonowych i osłonach. Charakteryzują się odpornością na oddziaływanie substancji chemicznych i mogą być wykorzystywane w miejscach, w których znajdują się np. oleje lub smary. Są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach np. w budownictwie, w branży medycznej, spożywczej, czy hutniczej. Charakteryzują się wysoką trwałością, elastycznością i wytrzymałością, dzięki której mogą być wykorzystywane przez długi czas. Sprawdzają się w warunkach, w których panuje duża wilgotność. Są również odporne na promieniowanie UV. Ponadto charakteryzują się właściwościami elektroizolacyjnymi i są nietoksyczne. Mogą być wykorzystywane także w miejscach, w których panują skrajne temperatury.

Wymiar naszych produktów jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Przy zamówieniu można określić szczegóły kształtu uszczelek silikonowych np. określić wycięcie otworów montażowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego toruńskiego przedsiębiorstwa.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.