tel.: (+48) 56 664 44 90

Uszczelki z płyt gumowych

W naszym przedsiębiorstwie, które swoją siedzibę ma na terenie Torunia, świadczymy usługi obejmujące dorabianie uszczelek gumowych. Każdy produkt wycinany jest na specjalne zamówienie, na wymiar określony przez klienta. Swoją ofertę dedykujemy dla przedsiębiorstw przemysłowych, serwisów, warsztatów oraz dla klientów indywidualnych.

Wycinanie i dorabianie produktu odbywa się na podstawie dostarczonego projektu, który może mieć formę np. rysunku technicznego lub pliku wektorowego. Oferowane przez nas uszczelki gumowe są produkowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są w stanie długotrwale oraz bezproblemowo spełniać swoją rolę. Charakteryzują się, między innymi, wysoką odpornością na substancje chemiczne. Oferowane produkty są elastyczne, trwałe oraz odporne na wilgoć, czy skrajne temperatury. Zapewniają bezpieczeństwo różnego typu instalacjom, zarówno gazowym jak i zawierającym ciecze. Są produktami bardzo wszechstronnymi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.