tel.: (+48) 56 664 44 90

PŁYTY POLIWĘGLAN

Swoje zastosowanie znajdują podczas produkcji wielu rodzajów zadaszeń np. tarasowych, balkonowych, na powierzchni pergoli czy werand. Płyty poliwęglanowe swoją popularność zawdzięczają, przede wszystkim, wytrzymałości, która prawie 200 razy przewyższa wytrzymałość szkła. Wyróżniają się również lekkością, dzięki której nie stanowią znacznego obciążenia konstrukcji, ich montaż przebiega bardzo szybko i bezproblemowo. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Powszechnie wykorzystuje się je ze względu na dużą przepuszczalność światła, dzięki której np. bardzo dobrze doświetlają przestrzenie, w których pełnią funkcję osłony dachowej.

Materiał z którego są produkowane to poliwęglan, który powszechnie wykorzystuje się przy wszelkiego rodzaju przeszkleniach, zarówno poziomych, jak i pionowych. Przeszklenia wykonane z tego typu płyt są powszechnie stosowane w budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych i nie tylko. Bardzo często wykonuje się z niego świetliki dachowe montowane w halach produkcyjnych lub magazynach.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.